Ремонт ноутбуків AspireРемонт ноутбуків eMachinesРемонт ноутбуків TravelMateРемонт ноутбуків ExtensaРемонт ноутбуків ChromebookРемонт ноутбуків SwiftРемонт ноутбуків SpinРемонт ноутбуків SwitchРемонт ноутбуків Predator Контакти Зворотній зв'язокРемонт Поштою

Пишіть нам в соцмережах або на пошту support@lvivservice.com.ua

7XiWVXRbcFg
Ольга Семерюк, 25 років, менеджер

Здавала ноутбук Acer в ремонт, порадили знайомі! Провели діагностику і передзвонили в цей же день. Сказали суму за ремонт, але мені здалося дорого і я відмовилася. Пішла по інших сервісів, а там ще дорожче і без гарантії на ремонт! Прийшла назад, і погодилася. Так дорогувато, але зате запчастини оригінальні та гарантія велика після ремонту! Ноутбук працює! Я не пошкодувала, що звернулася до вас!

_PFWJ8iJLYg
Вадим Яцюк, 21 рік, студент

Звернувся з ремонтом проблемного ноутбука, сервіси мурижили півроку. У цій майстерні розібралися в чому проблема і вирішили за кілька днів. Адекватні ціни, хороші фахівці і просто адекватні люди. Все що потрібно гарному сервісу.

MoodlzYETeQ
Володимир Пенько, 32 роки, консультант

Відмінні хлопці, розумні майстра. Ремонтував у них свій ноутбук, не було зображення. Все полагодили, привели в порядок, ноутбук як новенький. Порадувало ставлення до клієнта з їх боку і ціна за роботу, думав буде дорожче. Рекомендую.

DDZyIFWGOtA
Олена Волкова, 27 років, бухгалтер

Відмінне обслуговування! Здавала ноутбук в ремонт Acer Aspire V7. Чи не визначав жорсткий диск. Провели діагностику в цей же день, подзвонили і оголосили вартість ремонт. Мене все влаштувало! Через день вже забрала! Зробили все швидко, а головне якісно і не дорого !!! Спасибі вам велике! Тепер у разі ремонту, буду звертатися тільки до вас!!!